JTO
JTO - již více než 20 let JTO - již více než 20 let JTO - již více než 20 let JTO - již více než 20 let

Sortiment výrobků

Přenosné přístroje

JTO Pro servisní a revizní techniky vyrábíme víceúčelový detektor GD500. Jedná se o zařízení umožňující pomocí výměnných sond měřit a detekovat více veličin, takže v jednom praktickém plastovém kufříku si může zákazník vytvořit sestavu podle svých potřeb. Mezi základní možnosti patří: detekce hořlavých plynů, oxidu uhelnatého v ovzduší, měření tlaku a teploty. Přístroj GD500 lze také doplnit o sondy pro měření nízkých tlaků (4 Pa test) nebo o jednoduchý analyzátor kouřových plynů.

Pro obsluhy kotelen nebo při požadavku na občasné kontroly můžeme nabídnout jednoduché jednoúčelové přístroje GD51 pro detekci hořlavých plynů nebo přístroje GDCO pro detekci oxidu uhelnatého v ovzduší místnosti.

Pevné detektory

JTO Stacionární detektory plynu jsou zastoupeny několika řadami detektorů.

Hořlavé plyny, jako jsou zemní plyn, LPG, páry ředidel a dalších hořlavých látek, je možné detekovat ve standardním prostředí pomocí dvoustupňových detektorů GC20 nebo třístupňových GI30. Tam, kde je definováno prostředí s nebezpečím výbuchu Zóna 2, je možné použít detektory GR31.

K detekci oxidu uhelnatého v ovzduší jsou určeny třístupňové detektory GIC40 nebo snímače pro proudovou smyčku 4-20 mA typu GSU2.

Speciální kategorii pak představují detektory na chladiva typu GC20R, které reagují na náplně do chladicích zařízení založených na bázi R134A.

Pomocné prvky

JTO Stacionární detektory je možné použít samostatně jako vstupní prvky připojené k řídicímu systému. Pokud má detekční systém fungovat autonomně, obvykle se detektory doplňují o napájecí zdroj NZ34 nebo NZ424 a případně i o sirény či výstražné majáky.

Vytisknout